Kogemusnõustaja Pille

Olen Pille. Olen andnud  elu kahele pojale, kuid vanema neist kaotasin traagiliselt 6 aastat tagasi. Sestpeale hakkas elu pöörase kiirusega muutuma. Ma justkui “avanesin” elule, hakkasin Maailma nägema hoopis teise pilguga. Et sel, kõige raskemal ajal oma elus ei olnud kuskilt võtta kuulajat, kes oleks oma sarnaste kogemustega saanud mulle toeks olla, siis teadsin, et tahan kunagi ise aidata, tahan anda mõnelegi abivajajale seda, millest tookord ilma jàin. Tean, et lähedased inimesed ei saa Sind sellistel hetkedel aidata, sest nad vajavad ise abi. Veidi kaugemad sõbrad/tuttavad aga ei tea kuidas käituda ja olla….mis on nii mõistetav. Tänaseks olen mõistnud, et mis iganes meil elus ka ei juhtuks, elu on alati elamist väärt!

Tunnen, et olen “inimeste inimene” – armastan kuulata, mõista ja analüüsida inimesi ja nende  elukäike. Töötamine juuksurina üle veerandsaja aasta on andnud mulle kuhjaga võimalust olla nii mõnigi kord kuulajaks ja ka nõuandjaks just eluliste küsimuste üle arutlemisel. Eriti viimastel aastatel tunnen, et soovin oma kogemuste pealt õpitu läbi aidata inimestel näha valgust isegi neil hetkedel, kui on talumatult raske, kui tundub, et enam lihtsalt ei jaksa… Olen  kogenud mitmeid valusaid  kaotusi, mida üks Ema, Naine ja inimene kogeda vôib – lapse kaotus, pika abielu lõpp, kodust välja kolimine…. Neid ja paljusid teisi raskeid kaotusi saab koondada sõnasse Lein. Paraku on Lein  meie Elu osa. Nii vōib lein olla lisaks eelnimetatule ka töökoha kaotus, sõprussuhte lõppemine, isegi unistuste mittetäitumine… Leinaga toimetulemine ja selle aksepteerimine on minu arvates kõige raskemad, aga ka vajalikumad õppetunnid, see aga nõuab aega, teadmisi ja leppimist. Mind aitas väga Vabastava Hingamise metoodika, mida õppisin 2 aastat Tiia Lõokese käe all. Samuti olen läbinud Reiki tehnika I ja II astme koolitused Kreet Rosina juhendusel.

Elu juhatas mind Kogemusnõustajate väljaõppe juurde, mille rõõmu ja taipamistega läbi tegin. Olen valmis Sind aitama, kui tunned, et seda soovid.

#kogemusnõustamine #leinanõustamine #vähenenudtöövõime